Apie mus

UAB „Velovita“ yra aktyviai besivystanti kompanija, kuri spėjo išsikovoti tvirtą poziciją dviračių ir jų priedų pardavimo srityje. Sekame aktualias tendencijas dviračių gamyboje, pastoviai atnaujiname ir plečiame parduotuvės asortimentą, įskaitant sėkmingai pirmaujančių gamintojų modelius. Padarėme savo asortimentą platų, įvairų, maksimaliai įdomų pirkėjams. Nuo konkurentų skiriamės optimaliu gausios produkcijos ir kainos suderinimu.

Asortimente turime įvairiausių dviračių modelių iš populiariausių gamintojų. Pas mus rasite visų tipų dviračių modelių: kalnų, plento, modelius skirtus "dirt" ir "street" važinėjimui, sulankstomų, skirtų pasivažinėjimui po miestą, tinkančių vyrams,moterims ir įvairaus amžiaus vaikams.

Siūlome platų papildomų aksesuarų ir komplektų pasirinkimą.

Tapdami mūsų klientu, visada galite pasikliauti teikiamomis  paslaugomis:

  • Visokeriopa konsultacinė pagalba dėl siūlomos produkcijos;
  • Įsigytos prekės pristatymas nurodytu adresu;
  • Serviso paslaugos, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, dviračių remontas;
  • Pas mus dirba tik kvalifikuoti specialistai, todėl Jūs galite būti užtikrinti, kad visos paslaugos bus suteiktos profesionaliai;
  • Vienas iš svarbiausių mūsų parduotuvės darbo principų - suteikti klientui maksimalų komfortą apsiperkant.

 


 

LDVA

UAB „Velovita“ yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos narė.

Pagrindinis Asociacijos tikslas: kartu su kompetentingomis Lietuvos Respublikos institucijomis dalyvauti vykdant bendrą LDVA narių verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus; koordinuoti Asociacijos narių veiklą ir pastangas, ginant jų ekonominius ir teisinius interesus, ypatingai dėl vienodų konkurencijos sąlygų rinkoje.

Propaguoti dviračių, kaip aktyvaus laisvalaikio ir profesionalaus sporto, ekologiškos transporto priemonės, privalumus. Asociacija įsteigta, siekiant sudaryti Asociacijos nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėsti žinias ir akiratį , kelti profesinį lygį,bendradarbiauti tarpusavyje.

Daugiau informacijos

   

+370 611 15507

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.